PostHeaderIcon Alapítványi ösztöndíjasok

ALAPÍTVÁNYI ÖSZTÖNDÍJASOK

Langó Péter

ELTE Bölcsészettudományi Kar

1995 - 1998.
Lénárt Olga

GATE Mezőgazdaság-tudományi Kar

1995 - 1997.
Ézsiás Szilvia

Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar

1995 - 1999.
Pető István

GATE Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

1997 - 2001.

Riegg Gábor

Tanítóképző Főiskola Jászberény

1997 - 1999.
Tóth Attila GATE Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar 1997 - 1999.
Radics Gizella DOTE Egészségügyi Főiskolai Kar 1997 - 1998.
Berze Éva Budapesti Műszaki Egyetem Építészmérnöki Kar 1998 - 2004.
Jakus Tímea Fiatal Színművészetért Alapítványi Színiiskola 1998 - 2001.
Kauzli Katalin

Budapesti Közgazdasági Tudomány Egyetem                Gazdálkodástudományi Kar

1998 - 2002.
Raffael Csilla

Pécsi Orvostudományi Egyetem       Egészségügyi Főiskolai Kar

1998 - 2002.
Langó Károly JATE Bölcsészettudományi Kar 1998 - 2001.
Varga Emánuel

Budapest Műszaki Egyetem   Villamosmérnöki Informatikai Kar

1998 - 1999.
LangóZsuzsanna

Tanítóképző Főiskola Szociálpedagógia        Szak Jászberény

1999 - 2003.
Berze Péter

Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar

1999 - 2004.
Kiss János GATE Gépészmérnöki Kar 1999 - 2003.
Erdei Gábor Fiatal Színházművészeti Szakközépiskola Békéscsaba 2001 - 2003.
Szűcs Anett

Szent István Egyetem Gödöllő Gazdaság-   és Társadalomtudományi Kar

2001 - 2002.
Ézsiás Anikó

Szent István Egyetem Budapest   Kertészettudományi Kar

2001 - 2005.
Ézsiás Anita

Szegedi Tudományegyetem        Általános Orvostudományi Kar

2001 - 2004.
Gábor Andrea Tanítóképző Főiskola Jászberény 2003 - 2004.
André Gábor Szent István Egyetem Gödöllő Gépészmérnöki Kar 2003 - 2005.
Illés Nikoletta Eszterházy Károly Főiskola Eger 2003 - 2005.
Nagy István Műszaki Egyetem Budapest 2003 - 2007.
Bordás Borbála Veszprémi Egyetem Tanárképző Kar 2003 - 2009.
Tóth Anita Kecskeméti Főiskola Gépipari Automatizálási Szak 2005 - 2007.
Nagy Annamária

Eszterházy Károly Főiskola Kémia-Biológiai Szak

2005 - 2006.
Annus Ágnes

Károlyi Gáspár Református Egyetem Állami   és Jogtudományi Kar

2005 - 2009 -
Gergely Ferenc

ELTE Bölcsészettudományi Kar

2007 - 2008 -
w Patriskov Eszter

SOTE Szülésznő Szak

2007 - 2008.
Tamus Tünde

Pázmány Péter Katolikus Egyetem    Bölcsészettudományi Kar

2007 - 2009 -
Rajna Mónika

Szent István Egyetem Gazdasági-     ésTársadalomtudományi Kar

2007 - 2008.


 
Bejelentkezés
Levelezés

Be kell jelentkezni!

Beérkezett üzenetek

Be kell jelentkezni!

Jelenleg Online
Nincs
Eddig
Regisztrált tagok : 166
Utoljára regisztrált : kpvnorytyk1994
Ma : 0 új regisztrált
A héten : 0 új regisztrált
A hónapban : 1 új regisztrált
Eseménynaptár
Regisztrált tagjaink