PostHeaderIcon Meghívó közgyűlésre

Kedves Egyesületi Tagunk!

A FÉBE Elnöksége 2011. március 26-i ülésén döntött arról, hogy 2011. évi éves beszámoló közgyűlésével egy időben tartja esedékes tisztújító közgyűlését is. A beszámoló, vezetőség­választó közgyűlésére 2011. május 28-án (szombaton) délután 15 órakor a Rimóczi kastély nagytermében kerül sor. A közgyűlést határo­zatképtelenség esetén (ha a tagok több mint fele nem jelenik meg) ugyanazon napra, változatlan napi­renddel, és változatlan helyszínre 16 órára hívjuk össze. Ez a köz­gyűlés megjelenéstől függetlenül határozatképes lesz.

Az elnökség a vezetőségválasztás lebonyolításához 3 fős jelölőbizottságot bízott meg, amelyet a közgyűlés is megerősít, majd tisztségében. A javasolt jelölőbizottság elnöke: Vargáné Kispál Teré­zia, (+3670/5001917) tagjai: Lukács Pál, (+3620/5146377) és Jáger Jánosné (+3630/6448444) jászfényszarui lakosok. A jelenlegi tisztségviselők a www.febe.hu honlapon, adataink­nál találhatók információk. Bármilyen tisztségre (elnök, alelnök, titkár, titkárhe­lyettes, pénztáros, ellenőrző bizottság elnöke, az elnökség további 7 tagjára, valamint az el­lenőrző bizottság 2 tagjára) lehet javaslatot tenni. Tagjaink elő szóban, vagy telefonon a jelölő­bizottság tagjainak, vagy a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. és a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címen is megtehetik javaslataikat, észrevételeiket, 2011. május 15. napjáig. Az Egyesület tagjai javaslatot tehetnek a FÉBE kitüntetéseire is, így elismerő oklevél, kitüntető plakett, ezüst kitűző, örökös, vagy tiszteletbeli tag elismerésekre. Az eddigi kitüntetettek névsora a honlapon, a történetünk rovatban szintén megtalálható. Tájékoztatjuk tagjainkat, hogy egyesületünk honlapja a www.febe.hu március 1-től megújult, átláthatóbb és több tartalommal naprakészen mutatja be tevékenységünket. A honlap hírek rovata nem csak az egyesület, a város, a Jászság, hanem országos programokat is tartalmazza, ezért érdemes legalább hetente egyszer honlapunkat meglátogatni. A honlap pályázati lehetőségeket bemutató hírleveleket is tartalmaz, valamint a városunk rovatban az érdekességek között mindenki találhat számára új információkat hordozó olvasnivalót. A galériában egyesületi és városi rendezvényekről több ezer fotó nézhető meg, tölthető le és nyomtatható ki. Kérjük tagjainkat, hogy regisztrálják magukat a honlapon. Ennek menetének leírása az egyesületi hírek rovatban olvasható. A regisztrált tagjaink a fontosabb egyesületi, városi rendezvényekről a megadott email címre automatikusan értesítést kapnak. A közgyűlésre külön meghívót küldünk, de mindenki előzetesen jegyezze be naptárjába a május 28-i időpontot, a jelölő bizottság pedig várja a tagok javaslatait a tisztségviselőkre, elnökségi tagokra és az Ellenőrző Bizpottság tagjaira. Előzetesen közlünk néhány nyári városi egyesületei rendezvényt. Így egyesületünk társrendezője a június 18-án (szombat) 15-órakor kezdődő Múzeumi éjszakája rendezvénynek, mely a Kiss József helytörténeti gyűjteménynél kerül megtartásra. Jászfényszaru Város Önkormányzata június 5-én szokott helyen a lovas barátok szervezésében tartja meg a harmadik Amatőr fogathajtó versenyt. Július 30-án (szombaton) kerül sor a IV. Tarlófesztiválra, amelynek gasztronómiai programját, a főző és kenyérsütő versenyt a FEBE rendezi. Augusztus 20-án délután a Kiss József Helytörténeti Gyűjteménynél udvari kemenceavató lesz, ahol a régi hagyományos házi kenyérdagasztástól a sütésig, majd a megsült kenyér kóstolásáig a résztvevők végigkísérhetik azt, hogy hogyan lesz a lisztből kenyér. Szeptember 17-én a Kulturális Örökség Napja keretében a Kiss József helytörténeti gyűjteménytől a horgásztói szabadidő központhoz városismertető túrát szervezünk. Egyéb kulturális jellegű programjainkat a www.febe.hu honlapon és a Mi újság Fényszarun? című városi újság hasábjain  rendszeresen olvashatják. Kérjük, hogy továbbra is segítse munkánkat, szerezzen támogatókat a Fényszaruiak Baráti Egyesülete és az általa létrehozott „Jászfényszaruért” Alapítványnak. A 2010 évi SZJA 1 %-át adja alapítványunknak! Adószáma: 18823514-1-16. Kérjük lehetőségeihez képest vegyen részt egyesületi, városi rendezvényeinken.

Módosítás: (2017. március 22. szerda, 12:05)

 
Bejelentkezés
Levelezés

Be kell jelentkezni!

Beérkezett üzenetek

Be kell jelentkezni!

Jelenleg Online
Nincs
Eddig
Regisztrált tagok : 317
Utoljára regisztrált : kimi70
Ma : 0 új regisztrált
A héten : 0 új regisztrált
A hónapban : 0 új regisztrált
Eseménynaptár
Regisztrált tagjaink